Senior PHP fejlesztőt keresünk!

Az Across Média csapatába tapasztalt munkatársat keresünk.

A munkavégzés saját irodánkban történik (1071 Budapest, Városligeti fasor 47–49), távmunka nem megoldható.

A szint, amit mindenképp hoznod kell:

  • Minimum 3 év tapasztalat PHP fejlesztő munkakörben
  • Magabiztos PHP OOP, MVC, ORM használat. Verziókövetésben szerzett tapasztalat (Git, SVN).
  • SEO ismeret.
  • Facebook applikációk programozásában szerzett tapasztalat.
  • Banki fizetési rendszerekben szerzett tapasztalat.
  • Erős és magabiztos SQL, elsősorban MySQL
  • Javascript: jQuery, Ajax
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Pontosság, rendszerszemlélet, pixelszem
  • Unix felhasználói ismeretek

Aminek külön örülünk:

  • Angol nyelvtudás (angol nyelvű dokumentációk olvasása / írása)
  • Több CMS ismerete, tapasztalat keretrendszerekben (Yii, Codeigniter, Sympfony)

Amit kínálunk:

  • Jól megközelíthető iroda, kényelmes munkakörnyezet
  • Egy vidám és összetartó csapat, külön: manager, designer, sitebuilder, developer
  • Érdekes, egyedi projektek, kicsik és nagyok
  • Részvételi lehetőség új, innovatív megoldások kifejlesztésében
  • Versenyképes fizetés, teljesítmény alapú továbblépéssel

Feladataid:

  • Proaktív munka csapatunk tagjaként
  • Összetett projektek szakmai irányítása
  • Weboldalak, webalkalmazások készítése saját tartalomkezelőnkkel
  • Részvétel a projekttervezésben, dokumentálásban
  • Meglévő weboldalaink karbantartása

  • Fényképes önéletrajzzal, működő referenciákkal, fizetési igény megjelölésével
  • Rövid bemutatkozással az info@across.hu címre